Fit-pit jedlo
TRADIČNÁ REŠTAURÁCIA S BOHATOU PONUKOU

Vitajte u nás

Nájdete nás v Kolónii v Senici. Nie sme však len bežnou reštauráciou, ale tiež miestom, kde sa môžete zabaviť, stráviť príjemné chvíle s rodinou, kolegami či priateľmi a vychutnať si kvalitné jedlo a nápoje. Tradičnou súčasťou našej reštaurácie sú rôzne tématické akcie, kedy si môžete okrem špeciálnej ponuky jedál vychutnať aj širokú ponuku pív od lokálnych a zahraničných pivovarov.

Priestory reštaurácie môžete využiť aj pre svoje firemné akcie, rodinné oslavy, svadby či večierky. Chutné a čerstvé jedlo našich šéfkuchárov v spojení s dekoráciami a príjemnou obsluhou urobia z vašej udalosti príjemný zážitok.

Otváracie hodiny

Obedové menu, večerné menu a stály jedálny lístok

Našu bežnú ponuku nájdete aj online. Stačí si vybrať, objednať domov alebo prísť do reštaurácie už na hotové. Od pondelka do piatka doobeda máme pre vás nachystané obedové menu. Večer si môžete pochutnať na špeciálnom večernom menu a vždy, a v každom čase, je tu pre vás jedálny lístok plný rôznorodých chutí.
Fitpit Jedálny lístok

Catering

1

Catering na oslavu, svadbu, firemnú akciu či inú špeciálnu udalosť v našej reštaurácii. Vypočujeme si vašu predstavu a spoločne sa dohodneme na ponuke jedál, výzdobe priestorov a profesionálnej obsluhe.

Fitpit catering

2

Catering na oslavu, svadbu, firemnú akciu či záhradnú party. Povedzte nám vašu predstavu a spoločne sa dohodneme na ponuke jedál, nápojov, výzdobe, a zapožičanom inventári

Fitpit catering

3

Zabezpečíme čiastočný alebo kompletný servis podľa vašich predstáv, zatiaľ čo vy si môžete nerušene užiť svadobný deň celkom bez starostí v kruhu svojich najbližších.

Fitpit catering

4

Firemné večierky, obchodné stretnutia alebo iné firemné udalosti. Radi vás privítame v našich priestoroch alebo zabezpečíme kompletný servis do 25 km vrátane gastronomického zážitku a nápojov.

Fitpit catering