CHUTNÁ SÚČASŤ VÁŠHO VEĽKÉHO DŇA

Catering pre firmy

Firemné večierky, obchodné stretnutia alebo iné firemné udalosti. Veľmi radi sa postaráme o catering aj pre vašu firmu. Doprajte si gastronomický zážitok tradičnej kuchyne alebo svetové špeciality. Catering pre firmy si užijú milovníci grilovačiek, dobrého piva aj kvalitnej kávy.

Donáška do 25 km

Firemné večierky, obchodné stretnutia alebo iné firemné udalosti. Radi vás privítame v našich priestoroch alebo zabezpečíme kompletný servis do 25 km.

Ponuka na mieru

Pripravíme pre vás čokoľvek od slovenskej kuchyne, cez svetovú (ázijskú, čínsku, sushi, …) až po grilovačky alebo studené aj teplé misy. Záleží len na dohode. 

Kapacita do 100 hostí

Krytá terasa, tanečný parket a celková kapacita priestorov až do 100 osôb. Ak hľadáte priestor pre firemný teambuilding, večierok alebo pracovné stretnutie, tak ste na správnom mieste.

Profesionálny servis

Stand by stoly, externý kávovar pre milovníkov kvalitnej kávy, prenosná pivná pípa pre prívržencov oroseného piva, rôzne typy pohárov alebo možností podávania jedla. Inventár dokážeme prispôsobiť všetkým typom pracovných udalostí. Od teambuildingu až po konferenciu. Okruhu jedál taktiež medze nekladieme. Jediným obmedzením je predčasne nás kontaktovať. Aby sme stihli všetko dokonale pripraviť.
firemny catering fit pit

Otváracie hodiny

Kontaktujte nás a dohodnite si tie najvýhodnejšie podmienky cateringu

Ceny tvoríme individuálne a odvíjajú sa od počtu ľudí, druhu jedla alebo zapožičaného inventáru.

  Meno


  Telefón


  E-mail


  Správa

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia dopytu.
  Viac sa dočítate v sekcii Zásady ochrany osobných údajov..