CHUTNÁ SÚČASŤ VÁŠHO VEĽKÉHO DŇA

Catering vo Fit-Pite

Veľmi radi sa postaráme o catering na vašu oslavu, svadbu, firemnú akciu či inú špeciálnu udalosť v našej reštaurácii. Vypočujeme si vašu predstavu a spoločne sa dohodneme na ponuke jedál, výzdobe priestorov a profesionálnej obsluhe. Vy tak môžete prežiť svoj deň celkom bez starostí v kruhu svojich hostí.

Kapacita do 100 hostí

Priestor pre zábavu a plné žalúdky zabezpečíme dokonca aj pre veľké udalosti s kapacitou až 100 hostí. 

Každý typ udalosti

Svadby, oslavy, firemné stretnutia či iné významné akcie. Priestory a cataring vám pripravíme presne podľa prianí aj typu udalosti.

Ponuka na mieru

Slovenská či svetová kuchyňa? Tradičné jedlá alebo špeciality? Teplé alebo studené misy? Skôr sushi alebo grilovačku s priateľmi? Je to na vás.

Donáška do 25 km

Inventár a catering zabezpečíme do akéhokoľvek priestoru. Jedlo, nápoje a všetko potrebné vám privezieme v dohodnutý čas do okruhu 25 km od Senice.

Profesionálny servis

Rôznorodý inventár, kvalitná kuchyňa, personál s dlhoročnými skúsenosťami, či uzatvorená spoločnosť. Obráťte sa na nás, o všetko potrebné sa postaráme a zabezpečíme každý jeden detail. Od usporiadania stolov cez vzor na obruse, výzdobu, výber kvetov, čašníkov, až po inventár a dobu servírovania. Samozrejme sa môžeme dohodnúť na akomkoľvek type jedla, ale je potrebné sa nám ozvať v dostatočnom predstihu.
menu-img

Otváracie hodiny

Kontaktujte nás a dohodnite si tie najvýhodnejšie podmienky cateringu

Ceny tvoríme individuálne a odvíjajú sa od počtu ľudí, druhu jedla alebo zapožičaného inventáru.

  Meno


  Telefón


  E-mail


  Správa

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia dopytu.
  Viac sa dočítate v sekcii Zásady ochrany osobných údajov..