CHUTNÁ SÚČASŤ VÁŠHO VEĽKÉHO DŇA

Externý catering

Veľmi radi zabezpečíme externý catering na vašu oslavu, svadbu, firemnú akciu, či záhradnú party. Vypočujeme si vašu predstavu a spoločne sa dohodneme na ponuke jedál, nápojov, výzdobe, a zapožičanom inventári. Zverte sa do rúk profesionálov a venujte svoj čas sebe a najbližším.

Donáška do 25 km

Inventár a catering zabezpečíme do akéhokoľvek priestoru. Jedlo, nápoje a všetko potrebné vám privezieme v dohodnutý čas do okruhu 25 km od Senice.

Ponuka na mieru

Pripravíme pre vás čokoľvek od slovenskej kuchyne, cez svetovú (ázijskú, čínsku, sushi, …) až po grilovačky alebo studené aj teplé misy. Záleží len na dohode. 

Rôzne druhy akcií

Svadby, rodinné oslavy, firemné akcie, záhradné párty či iné udalosti. Vďaka širokej ponuke rôznorodého inventára zastrešíme rôzne akcie na mieru podľa vašich potrieb.

Profesionálny servis

Stand by stoly, externý kávovar pre milovníkov kvalitnej kávy, prenosná pivná pípa pre prívržencov oroseného piva, rôzne typy pohárov alebo možností podávania jedla. Inventár dokážeme prispôsobiť všetkým typom pracovných udalostí. Okruhu jedál taktiež medze nekladieme. Jediným obmedzením je predčasne nás kontaktovať. Aby sme stihli všetko dokonale pripraviť.
image2

Otváracie hodiny

Kontaktujte nás a dohodnite si tie najvýhodnejšie podmienky cateringu

Ceny tvoríme individuálne a odvíjajú sa od počtu ľudí, druhu jedla alebo zapožičaného inventáru.

  Meno


  Telefón


  E-mail


  Správa

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia dopytu.
  Viac sa dočítate v sekcii Zásady ochrany osobných údajov..