CHUTNÁ SÚČASŤ VÁŠHO VEĽKÉHO DŇA

Catering pre svadby

Užiť si nerušene svadobný deň – to vystihuje náš catering pre svadby. Veľmi radi sa postaráme o čiastočný alebo kompletný servis. Vypočujeme si vašu predstavu a spoločne sa dohodneme na ponuke jedál, výzdobe priestorov a profesionálnej obsluhe. Vy tak môžete prežiť svadobný deň celkom bez starostí v kruhu svojich najbližších.

Inventár

Ak potrebujete catering pre svadbu na vašom vysnívanom mieste. Zabezpečíme vám chutné jedlo, taniere, príbor, poháre, džbány, alko, nealko. Po dohode i obsluhu našimi čašníkmi alebo stand by stoly.

Kapacita do 100 hostí

Rozhodli ste sa pre svadobnú hostinu v našej reštaurácii? Môžete sa tešiť okrem chutného jedla na priestory s kapaciou až do 100 osôb, krytú terasu a tenečný parket.

Donáška do 25 km

Inventár a catering zabezpečíme do akéhokoľvek priestoru. Jedlo, nápoje a všetko potrebné vám privezieme v dohodnutý čas do okruhu 25 km od Senice.

Ponuka na mieru

Počet hostí, druh jedál alebo špeciálne požiadavky. Vložte svadobný deň do našich rúk a užite si zábavu bez starostí v kruhu vašich najbližších. Zabezpečíme pre vás jedlo a nápoje, na aké si len spomeniete. V našej ponuke nájdete všetko. Zákusky, viac chodové menu, jedlo podáváne v ohrievacich nádobach chavingoch. Okruh jedál ktoré vieme ponúknuť, záleží len na dohode. Neváhajte nás teda kontaktovať a dohodnúť sa na podmienkach.
Catering, banquet food concept. Snacks, brushetta sandwiches, gazpacho shots, desserts on corporate event, christmas, birthday, wedding celebration over pink background, selective focus, square crop

Otváracie hodiny

Kontaktujte nás a dohodnite si tie najvýhodnejšie podmienky cateringu

Ceny tvoríme individuálne a odvíjajú sa od počtu ľudí, druhu jedla alebo zapožičaného inventáru.

  Meno


  Telefón


  E-mail


  Správa

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia dopytu.
  Viac sa dočítate v sekcii Zásady ochrany osobných údajov..